O płycie z piosenkami świątecznymi myślałem już od dłuższego czasu.

Decyzja zapadła po moim jubileuszu XXX lecia pracy artystycznej. Pomyślałem- każdy szanujący się artysta powinien mieć w swojej biografii płytę z kolędami.

Prace trwały od października ubiegłego roku. Zbiegły się one z budową mojego nowego studia i można powiedzieć, że udało mi się w ostatniej chwili bo płyta z produkcji przyjechała na dzień przed 6 grudnia.

Piosenka tytułowa „Kiedy dzieckiem jest Bóg” ze słowami Maćka Świątka, powstała 11 lat temu. Ma już sporo wyświetleń i ma dużo pozytywnych opinii na Youtube. Mam nadzieję, że reszta utworów również przypadnie do gustu. Są na niej kolędy tradycyjne, współczesne, pastorałki i piosenki świąteczne. Piosenka do słów Rafała Staszewskiego „Święta noc”, nagrana została kilka lat temu z udziałem chóru dziecięcego ze szkoły w Ossolinie.

W nagraniach wzięli udział muzycy współpracujący na co dzień z Cezarym Makiewiczem i grupą Babsztyl.

O stronie

Po wielu latach i kilkuset tysiącach odwiedzin poprzedniej strony nadszedł czas na zmiany. Powoli, bo wspólnymi, przyjacielskimi siłami budujemy nowy serwis - bardziej przyjazny smartfonom i tabletom. Odwiedzajcie nas, bo będziemy publikować ciekawe rzeczy ;-)

Kontakt

Olsztyn,
Polska

Telefon: (+48) 601-840-398
Email: cezarymakiewicz@wp.pl
Website: www.cezarymakiewicz.pl